11 tipov na vianočný darček pre vašich zamestnancov či klientov

Blížiace sa Vianoce sú ideálnym obdobím, kedy môžete svoju vďaku zamestnancom, klientom, či obchodným partnerom prejaviť nápaditým darčekom a výnimočne to nemusia byť úplne tradičné reklamné predmety.

Obdobie sviatkov sa nám nezadržateľne blíži. Pre podniky to väčšinou znamená nárast práce, väčší dopyt a neúprosné termíny na dodržanie. Aj keď je toto obdobie náročné, nájdite si čas na poďakovanie ľuďom, s ktorými ste celý rok spolupracovali. Blížiace sa Vianoce sú ideálnym obdobím, kedy môžete svoju vďaku zamestnancom, klientom, či obchodným partnerom prejaviť nápaditým darčekom a výnimočne to nemusia byť úplne tradičné reklamné predmety.

Vhodný darček môže byť občas náročné vybrať. Pre malý počet ľudí je dobrie myslieť na personalizáciu a hľadať darček pre každú osobu samostatne podľa záľub, či povahy. Pri väčšom počte obdarovaných, je to už náročnejšie a musíte zvoliť univerzálnejšie darčeky. Základom úspechu je správne určiť, komu má byť darček smerovaný. Aby sme vám ten výber uľahčili, spísali sme krátky zoznam darčekov, ktoré by ich mohli zaujať.

1. Ceruzka s rastlinkou

Túto ceruzku po vypísaní nemusíte vyhodiť ale môžete si ju zasadiť a vyrastie vám vami zvolená rastlinka. Na výber sú viaceré bylinky, kvety aj zelenina.

2. Vlastná lego postavička

Nechajte vyrobiť postavičku, ktorá vystihuje vašu firmu, napríklad dobrý zamestnanec. Klienta tento darček určite zaujme a pravdepodobne aj pobaví.

3. Omaľovánky pre dospelých s farbičkami

Každý sa občas túži vrátiť do detských čias, keď sme nemali žiadne starosti. Pripravíme pre vás sadu omaľovánok aj s farbičkami, na ktorých môže byť vaše logo/moto alebo čokoľvek si želáte.

omaľovánky pre dospelých

4. Solárna nabíjačka na mobil

Určite každý zažil ten moment, keď len dúfal, že mu baterka na mobile vydrží ešte chvíľu dlhšie. Praktický darček na cesty s využitím ekologických obnoviteľných zdrojov solárnej energie.

solárna nabíjačka

5. Formička na koláče s motívom

Sviatky sú okrem iného aj časom pečenia. Prezentujte sa svojím klientom domácimi koláčikmi napríklad v tvare loga vašej firmy.

vianočné pečivo

6. Originálne firemné papuče

Fantázií sa medze nekladú, môžete darovať flip-flop šlapky, ktoré budú mať na podrážke vaše logo, alebo môžete darovať huňaté domáce papuče napríklad v tvare vášho produktu.

firemné papuče

7. Domáce produkty

Skúste svojich cenných zákazníkov očariť doma vyrobenou sladkou maškrtou, alebo niečim unikátnym, čo pripravia vaši zamestnanci. V dnešnej dobe majú lokálne a handmade darčeky naozaj svoje čaro.

homemade produkty

8. Zaujímavý Hrnček

Mnoho vašich zákazníkov určite začína svoj deň kávou. Spríjemníte im začiatok ich dňa kreatívnym hrnčekom, na výber sú dnes už aj poháre, v ktorých sa nápoj sám mieša, či hrnček, na ktorý môžete písať kriedou.

9. Ekofriendly diár na aktuálny rok

S blížiacim sa novým rokom budú potrebovať vaši klienti aktualizovať svoj diár. Buďte o level vyššie a doprajte vašim klientom diár, ktorý je nie len aktuálny ale aj šetrný k životnému prostrediu.

10. Vínová fľaša s firemnou etiketou

Oslňte svojich klientov s vlastnou fľašou vína. Od jednoduchšej alternatívy s potlačou balenia, či etikety až po výrobu vlastnej edície vína.

etiketa na víno

11. Písomné poďakovanie

Ak nemáte možnosť míňať veľa peňazí, pošlite svojim klientom pekné a úprimné poďakovanie za ich podporu, napríklad formou personalizovanej pohľadnice.

pohľadnica - reklamné predmety

V Huxley vám vieme pomôcť s prípravou darčekov podľa vašich predstáv. Ak ste náhodou v našom zozname nenašli darček, ktorý by ste chceli, ozvite sa nám a pomôžeme Vám s realizáciou.