Blog

Toto je Huxley blog. Archív našich úvah a myšlienok.
Začítajte sa a určite nájdete niečo, čo Vám pomôže.

  Loading posts...
 • Marketing Festival 2017 v kocke

  Keď som v roku 2013 bol na 1. ročníku konferencie Marketing Festival v Brne, bolo to prvý krát, čo na mňa konferencia naozaj urobila dojem. Včera som sa vrátil z Prahy z 5. ročníka konferencie Marketing Festival a opäť išlo o top event so skvelými speakrami. Ak máte dosť konferencií, kde prednášajú a polovicu publika tvoria sponzori…

 • Správna farba ako dobrý základ vašej značky

  Farba loga či identity vašej firmy z veľkej časti odzrkadľuje rukopis, aký pri jednotlivých zákazkách používate. Aká farba je pre Vašu firmu najvhodnejšia?

 • Ako efektívne využívať Mailchimp na email marketing

  Email je dôležitou súčasťou našej bežnej a pracovnej komunikácie. V roku 2016 bude podľa odhadov existovať až 4.3 miliardy emailových adries. 91% spotrebiteľov uvádza, že svoj email kontroluje minimálne raz za deň.

 • Konferencia Digital Rulezz 2016 v skratke

  V Bratislave sa 23.11.2016 zišli nadšenci digitálneho a mobilného marketingu na Digital Rulezz 2016, aby predstavili to najlepšie, najzaujímavejšie a najdôležitejšie z online sveta pod názvom „Leaders Gonna Lead“.

 • 11 tipov na vianočný darček pre vašich zamestnancov či klientov

  Blížiace sa Vianoce sú ideálnym obdobím, kedy môžete svoju vďaku zamestnancom, klientom, či obchodným partnerom prejaviť nápaditým darčekom a výnimočne to nemusia byť úplne tradičné reklamné predmety.

 • Hľadáme do tímu grafického dizajnéra

  Chceš byť súčasťou Huxley? O 5 minút možeš svietiť v našom inboxe. Vyplň jednoduchý formulár, zaujmi nás svojím portfóliom a my sa Ti ozveme skôr, ako stihneš povedať šnek.