Sme Huxley. Sme nice agency.

Asi poznáte tú o Svätoplukových prútoch, či? Podľa nej mal Svätopluk troch synov, ktorí zdedili jeho ríšu. Pred smrťou si ich zavolal a prikázal im, aby zlomili zväzok troch prútov. Keď to ani jeden nedokázal, podal každému jeden prút, ktorý ľahko zlomili. Skrátka a dobre, 3 sú viac ako jeden. Kedže si nemyslíme, že sme múdrejší ako Svätopluk, rozhodli sme sa ho aj my počúvnuť.

A tak sa tri etablované firmy zo sveta marketingu spojili v jedno. Konkrétne sme spojili prút kreatívny, produkčný a digitálny. Bactor & Wirney, Plat4M Production a Fanucci splynuli v jedno a vytvorili nice agency, ktorá dostala meno Huxley.

Prvé narodeniny a 10 rokov skúseností.

sony
bw
p4p
fan

Tak ste Huxley, alebo nice agency?

Aldous Huxley raz povedal, že náš svet je možnom peklom inej planéty. Nemyslíme si, že sme múdrejší ako Aldous, a preto mu ani neodporujeme. Avšak vzali sme si za svoje, že nech je ten náš svet akýkoľvek, my sa ho budeme snažiť spraviť krajším.

Stalo sa preto pre nás nevyhnutnosťou byť NICE, vždy a za každých okolností. Keď s Vami telefonujeme, keď Vám posielame cenovú ponuku, keď realizujeme Vaše požiadavky, ale aj vtedy, keď rozdeľujeme peniažky, ktoré ste u nás minuli.

Sme Huxley, nice agency.

Čo ďalej?

ZISTITE AKÉ SLUŽBY PONÚKAME POZRITE SI NAŠE PORTFÓLIO SPOZNAJTE NÁŠ TÍM
sony
MpT